Sipariş Seçenekleri

İnternetten Sipariş

1. Adım: Bilgileriniz


Üyelik Hesabınız Varsa
Eğer protectionyoudeserve.com 'a kayıtlı bir üyelik hesabınız varsa, yalnızca e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

Üyelik hesabınız Yoksa
2. Adım: Teslimat Adresi


Bu adımda, ürününüzün gönderilmesini istediğiniz fatura adresinden farklı bir adres girebilirsiniz.
Lütfen bilgilerinizi olabildiğince eksiksiz girin. Yıldız işareti belirtilen alanlar zorunlu alanlardır.
Eğer ürününüzün fatura adresinden farklı bir teslimat adresine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ilgili kutucuğu işaretleyin ve gerekli bilgileri doldurun.
3. Adım: Ödeme Seçenekleri


Sitede bir çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Ödeme yöntemlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz: Ödeme Seçenekleri
4. Adım: Sipariş Onayı


“Sipariş Onayı” sayfasında, siparişiniz bir kez daha tüm ayrıntıları ile gösterilir. Lütfen kişisel bilgilerinizi kontrol edin.
"Değiştir" butonu ile dilerseniz fatura ve teslimat adresinizi, ödeme türünü veya sepetinizde bulunan herhangi bir ürünün adedini değiştirebilirsiniz. "Sil" butonu ile dilediğiniz bir ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz.“Sipariş Onayı” sayfasında teslimat süresini, gönderi masrafı dahil siparişinizin toplam tutarını görebilirsiniz.

“Genel Hükümler ve Koşullar ile ilgili bilgileri ve Veri koruması uyarısını” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartlarını okuyup kabul ettiğinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Onayınızın ardından "Siparişi Tamamla" butonu yardımıyla siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Siparişini tamamladıktan sonra e-mail adresinize onay maili gönderilecektir.
“Hemen Al” Fonksiyonu


Fırsat Reyonu, Kampanyalı Ürün sayfaları üzerinde, satın almak istediğiniz bir ürünü “Hemen Al” butonu ile doğrudan sepetinize atabilirsiniz

Yani sepetinize eklemeye karar verdiğiniz bir ürünü, ürünün detay sayfasına gitmeye gerek kalmadan direk sepetinize ekleyebilirsiniz.
Sipariş Durumu & Sipariş Detayları


Hesabım bölümünde yer alan "Siparişlerim" sekmesinden mevcut sipariş durumunuzu ve son 6 ay öncesine kadar geçmiş siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
Tamamlanan siparişimi iptal edebilir miyim?


Teknik sebeplerden dolayı onaylanmış siparişlerde sonradan değişim ve iptal yapamıyorurz.Satın aldığınız ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz veya Satış Destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefondan Sipariş

Telefon ile Sipariş


Dilerseniz +90 212 671 28 00 telefon numarasıyla telefonla sipariş hattına bağlanıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Telefonla sipariş hattı hafta içi 08:00–18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Stok Durumu sorgulama

Ürünlerin Stok Miktarı


İnternet mağazamızda satılan bütün ürünler internet mağazamızın stoklarla sınırlıdır. Bu bakımdan çok talep gören ürünler internet mağazamız üzerinde hızlı bir şekilde tükenebilmektedir.

Eğer protectionyoudeserve.com üzerinde bir ürün tükenmişse, talep ettiğiniz ürün veya ürünleri depomuzda bulma imkanımız olabilir. Talep ettiğiniz ürünün depoda olup olmadığını sorgulamak için +90 212 671 28 00 numaralı telefondan Kıvanç Kimya Satış Destek ekibine ulaşabilir, stok durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.